Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tudok...

Facebookon hogyan tudok törölni a messengerbe feltöltött képet, amit én töltöttem fel?

Figyelt kérdés
Eddig nem találtam ilyen lehetőséget, elküldtem egy képet, de már megbántam és törölni szeretném a chatről.

2018. júl. 15. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen lehetőség. És nem is ér semmit, mert ha lehetne is törölni, semmi nem akadályozza meg hogy a másik fél azt lementse, archiválja, képernyőképet készítsen róla, sokszorosítsa vagy más rendszerben tárolja ami teljesen független a Facebooktól és semmi nem lehet rá hatással.


Onnantól kezdve hogy valamit elküldtél egy másik félnek, azt csinál vele amit akar. Neked kell észnél lenni, hogy soha ne küldj senkinek olyan tartalmat ami téged a későbbiekben bármikor (ha elmúlik a nagy szerelem) kompromittálhat.

2018. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!