Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az IP címedet le lehet ingyene...

Az IP címedet le lehet ingyenesen védeni? Ha igen akkor hogyan? Továbbiak LENN!

Figyelt kérdés

Akárhogyan is keresem nem találok megfelelő appot. De mint tudjuk az IPcímek lekövethetők. Erre szeretnék megoldást.


(Értelmes válaszokat kérlek!)



2018. júl. 18. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
VPN.
2018. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Te a Tor böngészőt keresed, csak nem tudsz róla. Automatikusan kamu IP-t ad, plusz hozzáférsz a deep, és dark webhez az onion hálózat segítségével. Telóra két alkalmazás kell, az Orbot, és az Orfox. Töltsd le, és telepítsd őket, a sorrendre nem emlékszem csak arra, hogy nem mindegy. Az én verzióm még azt is lehetővé teszi, hogy én adjam meg a látszólagos IP-címet! Tehát konkrét identitást is felvehetsz, ha tudod a címét! Win verzióban Tor, de ott csak véletlenszerűen generált IP-t kapsz, te nem adhatod meg.
2018. júl. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#3

A VPN-t felejtsd el. Még nem találtam ingyenest!

2018. júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 #1-nek:

Attól hogy nem érted a kérdést, még nem biztos hogy a kérdező a tudatlan!

2018. júl. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, még valami:

Minden extrát felejts el, pl: könyvjelző, előzmények, és bármi ami korábbi munkamenetre való emlékezést igényel! Semmit nem jegyez meg, nem tárol. Ha bezársz egy ablakot akkor azt gépelheted újra, ha mégis vissza akarod nyitni. Ezenkívül mivel legalább 4 szerveren keresztül csatlakozol a világ különböző pontjain, valamint titkosított az adatforgalma, így rohadt lassú. Keresőmotorja a DuckDuckGo, még véletlenül se állíts át Google-ra! Onnantól akár Chrome-t is használhatnál! Ezenkívül semmi fiókhasználat, e-mail cím megadás, sehol ne azonosítsd be magad amíg névtelen vagy, mert akkor máris nem vagy az!!!!!

2018. júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2018. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#7-nek:

Mit is használt Snowden? A TOR tails 1.1-et? Nem véletlenül.

2018. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#8:

Ha mással próbálta volna meg azt amit csinált, azonnal lebukott volna.

2018. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#3 a kérdezőnek

Ha felraktad, ird be a címsorba: [link]


Ez a Hidden Wiki, BÁRMIRE rákereshetsz, lesz válasz.

2018. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. :D
2018. júl. 19. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!