Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van a youtube-on egyre...

Miért van a youtube-on egyre több fogyatékos, alkoholista, hátrányos helyzetű ember? És miért támogatják őket? Mi a jó ebbe?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat youtubeozok és rengeteg ilyen lezüllött idióta fogyatékos alkoholista,beteg ember van akik hülyét csinálnak magukból pár ezer forintért,gondolok itt pl:molnár krisztiánra,turbo titánra,vagy ádám mobilra,de rajtuk kívül rengeteg ilyen ember van.Arra lennék kiváncsi,hogy ez kinek jó?Valaki ezt élvezi?Vagy úgy őszintén mi értelme van ennek?én ezt nem igazán tudom,hova tenni,szerintem,aki rajong értük az nem küld nekik piára,de aki nem rajong az meg minek küld pénzt?Meg amúgy ezeket a youtube,hogy nem tünteti el?Nekem amúgy kezd idegesítő lenni,hogy bebaszós lájvokat dobál fel a youtube leginkább ezért érdekel ,meg azért,mert nem tudom ezt hova tenni és kiváncsi lennék más véleményére.A válaszokat köszönöm.

2018. aug. 9. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A rendszer úgy működik, hogy a megnézett videóid alapján állít fel egy érdeklődési kört, és ahhoz hasonló videókat fog felajánlani. Ha trash-t nézel, a rendszer trash-t ajánl fel további megtekintésre is. Ha te "bebaszós live-ot" nézel és a többiek is így nevezik, első körben fog ajánlatként landolni nálad. És nem azért mert annyira sok alpári videós van, csak te egy koncentrált kivonatot látsz belőlük.


Nem a kivagyiságot firtatva, de én például egyiket sem nézem és nem is ismerem MK-on kívül a többit, viszont egy ilyen és hasonló videót sem dob fel nekem a rendszer, okkal: nem nézek trash-t.

2018. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én egyedül ilyen győzike összeállításokat nézek,meg mónika show montázst lehet ezért dobja őket föl...
2018. aug. 9. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert egy szint az összes említett.
2018. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!