Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 600 felíratkozós Youtube...

600 felíratkozós Youtube csatornával lehet kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Kb. 400 ezer megtekintés van rajta összesen.

2018. aug. 12. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csinálni rá egyedi, tartalmas, jó minőségű videókat pl.
2018. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Filmeket szoktam rá feltölteni. Hogyan lehetne ezzel valamennyi pénzt keresni?
2018. aug. 12. 10:24
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy, ha más filmjeit töltöd fel. Az ilyen csatornának nincs jövője, mert bármikor törölhetik tömeges szerzői jogsértés miatt. Egy figyelmeztetés után megvonják a 15 perces videónál hosszabb feltöltés jogát, 3 figyelmeztetés után törlik a csatornát és videóit.
2018. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Videókezelőben azt írja rájuk, hogy alkalmas a videó bevételszerzésre. Most akkor ez hogy van? Amúgy vannak fent oylan filmjeim amiket már 4 éve töltöttem fel.
2018. aug. 12. 10:38
 5/11 A kérdező kommentje:

"Egy figyelmeztetés után megvonják a 15 perces videónál hosszabb feltöltés jogát, 3 figyelmeztetés után törlik a csatornát és videóit."


Ezt biztosan nem jól tudod, mert nekem már 4 videómat is törölték az utóbbi hónapban mégis megvan a csatornám és 15 percre se lettem korlátozva. Nem értem miért kell hülyeségeket írni.

2018. aug. 12. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
gondolom tudod hogy amit csinálsz az illegális és bármikor milliós perekkel végződhet. jó esetben szerezhetsz vele havi 5.000ft ot
2018. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"és bármikor milliós perekkel végződhet."


Ez az oldal átment valami ki licitálja túl a másikat hülye válaszokban versenybe vagy mi?:D

2018. aug. 12. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Örülj hogy csak a csatornádat törlik, és nem perelnek be mert az oldal átvállalja a felelősséget, ha nem így lenne akkor perben lennél..
2018. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Olyan ostoba ez a hozzáállás, hogy azt hiszitek, ilyen pitiáner félretájékoztatással eltéríthettek embereket a céljaiktól, mert ti megtehetitek a "jó ügy" érdekében. Ráadásul az interneten ezer helyen utána lehet ennek nézni.. Középszintű angollal majd csak elboldogulok valahogy..

És akkor még ti csodálkoztok, hogy már senki nem ír ki ide komoly kérdéseket..

2018. aug. 12. 18:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Min. 1000 feliratkozó kell. Addig amíg nincs ennyi, nem tudsz bevételt szerezni.

A csatornádat meg bármikor törölhetik. Ha addig kihúzod, akkor majd az első kifizetéskor fogják. Másnál is akkor kaptak észbe (itt láttam ilyet gyk-n).

2018. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!