Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretném törölni azokat az...

Cipellő kérdése:

Szeretném törölni azokat az előzményéket amikre egyszer már rákerestem és megnyitottam azt az oldalt. Hogy tudnám törölni?

Figyelt kérdés
Szóval úgy van ez az egész hogy régebben megnyitottam egy oldalt és ha egy azzal kapcsolatos szavat beírok akkor rögtön azt az oldalt adja ki, és ha hosszán rányomok hogy ki szeretném törölni akkor azt írja: korábban már megnyitotta ezt a weboldalt, és kapcsolódik a most gépelt kifejezéshez, és én törölni szeretném ezt, hogy ne dobja fel így, de sehogy sem tudom. Örülnék a mihamarabbi válaszoknak!😊 Köszönöm!

2018. aug. 14. 17:50
 1/2 anonim válasza:
miért nem törlöd ki maga a böngészőböl az előzmények közül?
2018. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dongaben ***** válasza:
Töröld az előzményeket a böngészőből, ahogy írták, vagy töröld ezt a böngészőt, és válts át másra... Melyik volna ez, amit használsz?
2018. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!