Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Aliexpressnél a "szállítmány törölt" ez miért lehet? Ilyenkor mi a teendő? Nyílt dispute-t kell indítani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Aliexpress, törlés, szállítmány

2018. aug. 16. 10:59  Privát üzenet  

A válaszok
Volt ilyen nekem is és megnyugtatott az eladó, hogy megjön. Megjött a rendelt termék. Valami konyhai vacak volt pár dollár értékben.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. aug. 16. 11:01 Privát üzenet

Ja, viszont ne dispute-ot nyomj, hanem a message centerben írj SIMA ÜZENETET és kérdezz rá.

Dear Seller,

order number: xxx

my shipment was cancelled, can you tell me what is the problem with the package?

Can you send me the new tracking number?

Biztos tudsz angolul, én nem nagyon, szóval csak akkor írd ezt ha nincs semmi segítséged.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. aug. 16. 11:04 Privát üzenet
Meton nevű felhasználó válasza:

A canceled azt jelenti, hogy nem jön meg a csomag és a pénzt visszakaptad. Ellenőrizd le a bankszámlád, bár pár nap csúszás elvileg lehetséges. Valószínűleg az eladó is írt valami üzenetet, csak úgy simán nem szokták törölni a rendelést. Kivéve, ha te magad törölted.

Ha lejár az idő, akkoris törölhetik a rendelést, de ilyenkor írj a feladónak. Lehetőleg ne várd meg, hogy lejárjon. Esetleg kérj hosszabbítást, ha látsz reményt, hogy csomag megjön. Általában 2 hét és egy hónap közt normális. De volt, hogy 4 hónap is kellett, az viszont már időn túl volt, ilyenkor visszakérheted a pénzt. Legtöbbször viszont fel sem adták a csomagot, azért nem jön. Visszakérni a pénzt ilyenkor is, vagy újra kérni a csomagot.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. aug. 22. 11:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
EBay-en ilyenkor mi a teendő?
Kisfiam ma kapot egy új számitógépet és mióta bedugtam a netkáábelt a telefonunk nem érzékeli a wifit. Ilyenkor mi a teendő?
Az uncsim néha kiszokott jönni és hozza a laptopját de elég sokszor megszakad rajta a wifi kiirja full jeles net van de nem tölt be semmit, azt mondja otthon náluk rendesen megy...
Fcebook ilyenkor mi a teendő?
Adwordsben kaptam egy promóciós jóváírást mert új felhasználó vagyok, ezzel kapcsolatban mi a teendő?
S. O. S. A UPS kéri a telefonszámomat egy szállítmány kiküldéséhez, de sehol nem tudom megadni! Mi a teendő?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!