Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor Hello Data Start?

Telenor Hello Data Start?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoknak szól akik ezt a csomagot veszik igénybe. Lenne pár kérdésem a csomaggal kapcsolatban.

- Tényleg korlátlan mobilinternetet biztosítanak?

- hotspotolhatok-e számítógépre, és onnan pl torrentezhetek-e?



2018. aug. 16. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak tervezem használni, fórumok szerint ezekre a válasz egyértelműen igen és igen.

Havi 1 hanghívást kötelező indítani. Nincs hűség, tehát a Telenor is megszűntetheti, amikor csak akarja, ez azért szerintem fontos érv a nyakló nélkül torrentezés ellen, de nem tiltja. Van valami hatalmas adatmennyiség, ami fölött már nem rendeltetésszerű használat és simán eltilt.

2018. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Lehet tudni mekkora ez az adatmennyiség?
2018. aug. 16. 18:24
 3/5 anonim válasza:
Ha eltilt(de szerintem nem fog), megrendeled újra 5520 Ft-ért. :)
2018. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor tilthatja le az internetet, ha ÁSZF-et sértesz! Három dologra kell figyelni.

1. Havonta legalább egy hívást (egy perc) kell indítani az SIM kártyáról.

2. A SIM kártya csak hanghívás képes mobiltelefonba vagy táblagépbe helyezhető be. Azaz mobilinternet modembe (stickbe), illetve Mifi-be tilos betenni a SIM kártyát.

3. Maximum 24 órán át lehet csatlakozni egyhuzamban az internetre. Ez azt jelenti, hogy 24 óránként legalább egyszer le kell csatlakozni az internet hálózatról, utána egy perc múlva vissza lehet csatlakozni.


Ez a három ok, ami miatt letilthatja a szolgáltató az internetet. Illetve az ÁSZF-ben részletezett esetekben. De azért nem tilthatják le, ha valaki túl sok adatforgalmat generál!

2018. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

# 4


Akkor nem lehet folyamatosan bekapcsolva hagyni a mobilon az adatforgalmat? Szerintem ebben nincs igazad, aki ezt használja, miért kapcsolná ki, korlátlan az adatforgalom...


Kérdező:


Torrentezz nyugodtan, ne félj a sok adatforgalomtól. Ha telefonról osztod meg a netet USB-n vagy wifi hotspot-on, azzal nincs gond. Egyébként van 50 felhasználható perced bármilyen mobil hálozatra belföldön. Minden hónapban telefonálj le minimum 10-20 percet, és nem lesz gond.

2018. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!