Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beállítani végleg...

Hogy tudom beállítani végleg a google keresőben, vagy bárhogyan megoldani a használatakor, hogy ne jelenjen meg az éppen aktuális logo vagy animáció a keresősáv felett?

Figyelt kérdés
Volt, hogy korábban sikerült megoldani reklámblokkolóval, de most azzal sem megy már.

2018. aug. 20. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert mit tapasztalsz, ha megpróbálod reklám blokkolóval?


Nekme ublock-kal működni látszik... jobb klikk, elem eltávolítása, mad a megjelenő kép url vége helyett *-ot írok:

||www.google.hu/logos/doodles/*


Mondjuk lehet, hogy ez csak a spéci logókra vonatkozik, a default-ot külön el kell tüntetni:) Vagy akkor a logos után kell a *. Nem tudom.


Idegesít a magyar zászló?

2018. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eddig az adblock plus-t használtam, de most megváltozott a menüje, már nem ismerem ki magam...


Köszi az ötletet, ki fogom próbálni.


Nem annyira a magyar zászló (bár az én ízlésemnek elég ronda a színösszetétel, az olasszal és még sok nemzeti lobogóval együtt), hanem az (saját meggyőződésem szerint) önző érdekelvű terelés bármilyen formája. Olimpia, stb., sorolhatnánk rogyásig. Most biztos jónéhányan a véremet kívánják majd, mert sértve fogják érezni a meggyőződésüket. Én viszont nem kívánom befolyásolni senkiét. Az enyém pedig az enyém.

2018. aug. 20. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!