Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jelzi ki a messenger...

Miért nem jelzi ki a messenger hogy mikor volt aktív?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm akinél néha néha láttam hogy mikor volt elérhető de nagyrészt meg nem mutat egyáltalán semmit az elmúlt időszakban. Szóval azt tudom, hogy ha kikapcsolja a messengert,(hogy ne lássák aktívnak) akkor is ha fent van 1p-et ír ki vagy éppen annyit amióta fent volt.

Ezt csak azért írom le mert sokan hivatkoznak arra hogy az illető kikapcsolta az aktivitását.

Pedig az nem egyenlő azzal hogy nincs is semmi ott hogy mikor volt aktív.

Tehát se weben se telón nem ír ki semmit. Ha éppen beszélünk írja hogy jelenleg elérhető,ha kilépett akkor pár percig még számlál és utána eltűnik.

Csak nála látom, meg néha elvétve másik ismerősöknél is,de ott megoldódik másnapra kb.

mi lehet ennek az oka?

Azt tudom hogy tabletről van fent...



2018. aug. 21. 02:43
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Én eddig úgy vettem észre, ha valakinél ki van kapcsolva a chat, akkor hozzá semmit se ír ki elérhetőség gyanánt.
2018. aug. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Na, ugyanezt tapasztalom én is az egyik ismerősöm esetében (de csak nála). Szerintem annyi csak, hogy valami régebbi facebook verziót használ és ki is van kapcsolva a chat, és úgymond "meghülyül" a rendszer és nem mutatja később a időt, mikor volt utoljára elérhető. De nálam is egy ideig még látom hogy pl. 15p utána idővel semmit nem mutat a neve mellett. Rákérdeztem nála is, ő se érti miért van ez, de konkrét dolgokat (teló? tablet? milyen oprendszer? stb. nem mondott)...
2018. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam is ugyanez van, csak egy embernél...bosszantó
2018. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!