Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akinek van vele tapasztalata,...

Akinek van vele tapasztalata, el tudná mesélni, hogy milyen a Telenor "Hipernet Home" 100 GB-os internetcsomag-szolgáltatása?

Figyelt kérdés

Ha elérem az adott korlátot akkor csak lassú lesz az internet, vagy számlázásig nincs is utána adatforgalom?

Lehet csekkel fizetni? Mit adnak hozzá, milyen formában adják oda az internetet? Kártyaként, a routerbe beletéve, vagy hogy?

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. aug. 23. 10:01
 1/5 A kérdező kommentje:

A szerződés szerint a garantált sebesség 0 Mbit/s.

Ez hogy lehet? A nullát garantálják? Akkor a beígért sebesség nem is biztos, igaz? Akkor sem, ha városban élek

2018. aug. 23. 10:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. 90 Mbit szokott lenni a le- és feltöltés is, emiatt ne aggódj.

Ha elfogy, belassítják.

Egy Huawei Wi-Fi routert adnak hozzá, ami egy nagy rakás fos, instabil, össze-vissza ingadozik a sebessége, de ha kábellel összedugod a routert a géppel, akkor atomstabil neted lesz.

Én anno Apple TV-vel vettem, adtak hozzá Telenor MyTV előfizetést, és 100 GB éjszakai adatforgalmat, valamint korlátlan böngészés és e-mailt (ami csak annyit jelent, hogy a lassítás után böngészni és e-mailezni az eredeti sebességgel fogsz), mindezt 5912 Ft/hóért, azt hiszem, hogy mostmár ezt csak drágábban lehet kivitelezni.

Ennyi pénzből én vennék egy Telenor Hello Data Start csomagot, és egy régi telefont Wi-Fi hotspot-ként használva (figyelve arra, hogy havi 1 hívást kell legalább indítani) neteznék korlátlanul, boldogan, hűségidő nélkül (USB internetmegosztással, amit a legtöbb Androidos telefon tud, szintén lehet "kábelesen" használni).

2018. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

És a Hello Data Start-tal tudnék számítógépen korlátlanul letölteni bármennyit lassítás nélkül (ha telefonon osztom meg usb-n keresztül gépre)?

2018. aug. 23. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, tudsz.
2018. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. aug. 24. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!