Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on beszélgetek egy...

Facebook-on beszélgetek egy Prágai srácal, de történt egy kis gond a messenger-el ( szerintem), mitől lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor még Prágában voltunk rendessen tudtunk beszélgetni, de hétfő óta( akkor jöttünk el) nem írt, én írtam és jelezte is a messenger h el van küldve, de ő nem nézte meg. Pedig többször is volt fent. Szerintetek a messenger szar, vagy egyszerűen csak a srác nem ír vissza?

2018. aug. 24. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az utóbbi lesz. Nem valószínű, hogy a messenger 1 hete nem működik, tekintve, hogy én is használom rendszeresen.
2018. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kegyetlen az élet.
2018. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyent én is szoktam csinálni. Egyszerűen nem nézem meg bizonyos embertől az üzenetet, vagy csak napokkal később
2018. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!