Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon be lehet állítani...

Facebookon be lehet állítani valahol, hogy ne látszódjon, mikor vagyok online?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít, hogy sokan rám írnak, ahogy belépek. Akit lehetett, töröltem, de akit nem, azt letiltottam. Viszont így is csak annyi történt, hogy nem ugrik fel a chatablak, amikor rám köszön meg írogat, de ő ugyanúgy látja, mikor vagyok fent. Egyébként laptopról használom a FB-ot, nem telefonról.

2018. aug. 27. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb oldali chat részben, lent van egy fogaskerék és ott valami olyasmi, hogy "elérhető állapot kikapcsolása".
2018. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem ilyenek vannak, hogy:


Becenevek módosítása

Szín módosítása

Beszélgetés némítása

Beszélgetés törlése

Üzenetek figyelmen kívül hagyása

Üzenetek letiltása

Jelentem


Más opciót nem látok. Letiltani nem akarom, mert arra rájön és sértődés lesz. Szimplán csak szeretném úgy felmenni és nézelődni, hogy mások ne lássanak.

2018. aug. 27. 15:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Most is rám írt 8 sort az egyik. :D
2018. aug. 27. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, be lehet. Gondolom asztali nézet, hisz laptopon mi más lenne. Kattints a fogaskerék ikonra a Chat-résznél jobb oldalt (NE a jobb felső sarokban a kék sávban levő fogaskerék ikonra). Ott találsz egy ilyet: "Elérhető" állapot kikapcsolása. Ha rányomsz, egy ablak jön elő, amiben 3 lehetőség közül válogathatsz.

1.) "Az elérhető állapot kikapcsolása az összes embernek"

2.) "Az elérhető állapot kikapcsolása az összes embernek, kivéve..."

3.) "Az elérhető állapot kikapcsolása csak egyes embereknek..."

Ezek közül azt választod, amelyik neked kell.

2018. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm szépen! :))
2018. aug. 29. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!