Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

GTA SAMP szerverem miért nem online?

Csináltam egy gta samp szervert, el is indult, gépről amiről indítom feltudok rá menni, laptopról, ami ugyan azon a hálózaton van, szintén fel tudok menni rá, viszont, ha olyan akar feljönni aki nem ezt az internetet használja - ami ugye az online szervereknél a lényeg lenne - az már nem hogy csatlakozni nem tud, de még a samp kliens is azt jelzi neki, hogy nem fut/nincs ilyen szerver.

Szóval ezek után gondolom a router-el kellene valamit cinálni, gondolom az nem engedi ki/be a kapcsolatot, vagy nem tudom, szerintem valami ilyesmi.

Segítsetek mit kellene engedélyeznem, hogy jó legyen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: GTA, Samp, szerver, offline, online, router, internet

2018. aug. 28. 10:44  Privát üzenet  

A válaszok
coopper nevű felhasználó válasza:

Szia.

Nézd meg ezt, ugyanolyan jelegű gond : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszi..

Sok sikert. Üdv.

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. aug. 28. 11:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, ránézek!

# 2/3Időpont 2018. aug. 29. 09:41 Privát üzenet

Így van!

A router beállításoknál csinálj és engedélyezd azt a portot, amit a server cfg be megadtál. A cfg ben a "lan mode" 0 értékre legyen állítva! Illetve írd még bele a cfg-be alulra ,hogy

bind IP. (IPV4) ip-t adj ide neki.

pl.: bind 192.1xx.x.xxx

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. aug. 30. 14:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy minecraft szerverem (ingyenes) Serveromat.com-ról "szereztem" többi lennt (? )
Hol helyezzem el a rádió szerverem, ami után nem kell jogdíjat fizetnem?
Van egy böngészős, online szerverem, amit jelenleg a szervergép ip-címével lehet elérni. Ezt hogyan tudom megoldani, hogy ne ip, hanem rendes címmel tudjam elérni, mint pl:...
Van egy Mincraft bukkit szerverem és hiába írom át az online-mode-ot false-ra mikor bekapcsolom mindig visszaírja true-ra mi a baj?
Hogy lehet olyat hogy van 1 szerverem és a weboldalra kirakni egy olyat hogy lepingeli a szervert 5 percenként és megnézi hogy online vagy offline? Ez mysql vagy html vagy php?...
Minecraft 1.5.1 szerverem (developed), ha beállítom, hogy ne legyen online-modos, a szerver automatikusan visszaállítja azt (és csak azt! ). Miért lehet ez? és hogy tudom megoldani?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!