Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » GTA SAMP szerverem miért nem...

GTA SAMP szerverem miért nem online?

Figyelt kérdés

Csináltam egy gta samp szervert, el is indult, gépről amiről indítom feltudok rá menni, laptopról, ami ugyan azon a hálózaton van, szintén fel tudok menni rá, viszont, ha olyan akar feljönni aki nem ezt az internetet használja - ami ugye az online szervereknél a lényeg lenne - az már nem hogy csatlakozni nem tud, de még a samp kliens is azt jelzi neki, hogy nem fut/nincs ilyen szerver.

Szóval ezek után gondolom a router-el kellene valamit cinálni, gondolom az nem engedi ki/be a kapcsolatot, vagy nem tudom, szerintem valami ilyesmi.

Segítsetek mit kellene engedélyeznem, hogy jó legyen?



2018. aug. 28. 10:44
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Nézd meg ezt, ugyanolyan jelegű gond : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszi..


Sok sikert. Üdv.

2018. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ránézek!
2018. aug. 29. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van!


A router beállításoknál csinálj és engedélyezd azt a portot, amit a server cfg be megadtál. A cfg ben a "lan mode" 0 értékre legyen állítva! Illetve írd még bele a cfg-be alulra ,hogy


bind IP. (IPV4) ip-t adj ide neki.


pl.: bind 192.1xx.x.xxx

2018. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!