Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube segitség? Help me pls?

Bubori Kis Márk kérdése:

Youtube segitség? Help me pls?

Figyelt kérdés

Az lenne ,hogy a youtubeon liveoltam Bricleberryt amit letiltott. Megprobáltam ujra akkor is letiltotta mostmár nem birok liveolni. Emailt is kaptam ! Kettőt is ,hogy letiltották a liveot amiben brickleberry volt. Mikor liveot akarok csinálni akkor nem engedi mondom mi a ... Majd megnézem és azt irja ,hogy az Élő Közvetités státusza : Letiltva. Nah ezt nem értem.. Most örökre van letiltva vagy menyi időre? Aki tudja segiteni csatolok pár képet! Ilyenből kaptam 2-t : [link] De azt nem értem ,hogy miért nem tudok liveolni... Pedig a szerzői jog is Mosolygoson van meg a másik is képet itt látjátok : [link] És ott is van ,hogy levan tiltva az Élő közvetités.. Pedig nem kaptam olyan emailt ,hogy letiltsák.. Aki tud segiteni. Annak nagyon megköszönöm És aki ténleg tud segiteni vagy elmondani ,hogy meddig vagyok tiltva azt még pénzel is tudom támogatni nem nagy összegel de nem is kevés szerintem. KÉREK MINDENKIT ,HOGY SEGITSEN! Amugy meg itt van az ,hogy tudnivalók de itt nem tudom melyiket olvassam el itt semelyikben sincs olyan ,hogy örökre tiltottak le! [link]

Kérek mindnekit segitsen kérem!



2018. szept. 7. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez van abba amit linkeltél. "Az élő közvetítési funkció korlátozása esetén fiókod figyelmeztetést is kaphat, ami azt jelenti, hogy három hónapig nem indíthatsz élő közvetítést."
2018. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de ott van több funkció is. Másnéven több "link" amire rá nyomhatsz
2018. szept. 7. 22:45
 3/6 A kérdező kommentje:
De ilyenkor a YT nem azt Irná a letiltás helyére ,hogy Korlátozva?
2018. szept. 7. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétszer is jogvédett tartalmat közvetítettél és még ezek után folytatni is akarod... Csodálkozol, hogy letiltottak?


Egyébként a kérdésedre ott van a válasz az általad linkelt oldalon:

"Az élő közvetítési funkció korlátozása esetén fiókod figyelmeztetést is kaphat, ami azt jelenti, hogy három hónapig nem indíthatsz élő közvetítést."

2018. szept. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Persze megbántam.. Csak azt se értem ,hogy a részeket is alapból youtuberól vettem le és nem az eredeti "gyártotól" szoval őket miért nem tiltotta le? Nah mindegy. Akkor tuti ,hogy 3 hónap mulva vissza tiltanak?
2018. szept. 8. 00:54
 6/6 A kérdező kommentje:
??
2018. szept. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!