Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol keressem? Hol van adat a...

Salerno kérdése:

Hol keressem? Hol van adat a Facebook elérhetőségére ( törölt felhasználó számára )?

Figyelt kérdés

Tavasszal törölt a Facebook, miután a felhasználási szerződést nem írtam alá ( amúgy is tudtam, hogy mindent tudnak rólam, ehhez nem voltam hajlandó még az aláírásom is adni). A napokban egyre több ismerősöm mondta, hogy üzent a Facebookon. Végül bementem a regisztrációs oldalra. Valóban, jópár üzenetem van. Ezeket persze nem olvashatom el, hiszen törölt vagyok. Csak elképzeltem, hány ismerősömet sérthettem meg azzal, hogy nem válaszoltam, pedig illő lett volna.


Természetesen próbáltam írni a Facebooknak, nem megy! Márpedig az nem rendjén való, hogy törölt felhasználó vagyok ugyan, az oldalam mégis "él". Kívülállók előtt.


Tőletek kérdezem: így, hogy nem jutok be az oldalamra, hogyan érhetem el, hogy a Facebook valóban töröljön? Gondolom, ez normál esetben egy teljesen üres lapot jelent.


A segítségetek előre is köszönöm!



2018. szept. 8. 12:36
 1/1 A kérdező kommentje:

Csak pontosítok: nem vagyok törölt felhasználó. A megadott határidő letelte után ismét elém tolták a felhasználási szabályzatot, majd választhattam, elfogadom vagy klikkelek a törlésre. Az utóbbit választottam. A FB nem törölte az oldalam. Egy ismerősöm segítségével bejutottam, persze csak az idővonalra. Minden megy tovább, mintha mi sem történt volna, jönnek az üzenetek, posztok, kommentek ( ezek számát még láthattam a regisztrációs oldalon, később már nem, mert két csinos kis pontocskával diszkréten takarták).

Úgy látom, az érdeklődés hatalmas. Akár naplót is vezethetnék itt.

Vagy hamarost elköszönök ettől az oldaltól, s megnézem, hogy a Péterfalvy Attila kínálatából melyiket válasszam.

2018. szept. 11. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!