Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Váltás Digiről Flipre. Koax...

Nora26 kérdése:

Váltás Digiről Flipre. Koax kábel van a lépcsőházunkban, nem optikai kábel, de állítólag ezzel is jó minőségű tv adás és internet érhető el a Flipes ügyintéző szerint. Van valakinél koax kábellel bekötött FLIP csomag? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Flip előfizetés koax kábel bekötésre.

#Flip csomag #Digiről váltás
2018. szept. 11. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Elárulod, miért döntöttél úgy, hogy váltasz? Én megnéztem a Flip szórólapját és nem találtam semmit, ami miatt megérné váltani. Mit ajánlottak, ami jobb volt, mint a Digi?
2018. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Koaxon is jó a TV és elmegy 500-800Mbit-es net. Ellenben a Digiről csak akkor érdemes váltani, ha jóval olcsóbb szolgáltatást kapsz, amit - lévén a Digi így is elég olcsó - kétlek.
2018. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3700 Ft hűségidő nélküli havidíj, 138 TV CSATORNA, köztük a Filmbox is,ami a Diginél külön díjas.Olcsóbb jóval a konkurencia hasonló csomagjánál, ezért váltanék.
2018. szept. 11. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Hát nem tudom, én egy ezressel fizetek többet a Digiért, de nem gigabites net van, nem 100/10-es...

Ja és nem kell se beltéri, se CI kártya, jön minden csatorna anélkül is, ami külön jó, mert egy bonyodalommal kevesebb.

2018. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Engem is állandóan nyaggatnak a Flippel, szórólapoznak, telefonálgatnak... nem szeretem őket, erőszakosak, de egy olyan cég, ami tulajdonképpen Telekom, eleve nem szimpatikus, pláne úgy, hogy indulás után nem sokkal megvágták őket 75 millával a szokásos Telekomos sunyiságok miatt :D

Egyébként kifejezetten a Digisekre utaznak. Amikor Digis lettem (~7 éve), kezdtem - ha jól emlékszem - 50 mbites csomaggal, majd lett 100 mbites, majd bejelentették a 200 mbitre való emelést, és mindezért végig ugyanazért a havi díjért (5800-6000 Ft-ot fizetek). Most a garantált sebességem 80/40 (letöltés/feltöltés), de 100 mbit alá sosem megy, általában afölött van. És az elmúlt 7 év alatt kb. 2x3 percre ment el a net.


Flipnél pedig, igaz hogy kevesebb a havidíj (3700), de a garantált sebességük kőkemény _1_ mbit, a maximum pedig 100/10. Szóval, ha előfizetsz a Flipre, és kapsz 1 mbites netet havi 3700 Ft-ért, egy árva szavad nem lehet. Míg ha a Digi lemegy 80 mbit alá, akkor reklamálhatok. Én biztos nem cserélem le a stabil, jó minőségű netem egy bizonytalan, kockázatos Telekomos vacakra. De persze te tudod, mit csinálsz.

Diginél alapból 131 csatorna van, Flipnél 138, nem nagy különbség (személy szerint én egyáltalán nem nézek TV-t).

2018. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem fontos a tv csatornák száma is valóban,emellett az ORF1-et megszüntette a Digi, amit rendszeresen néztünk..Győrben élek, és munka révén is kötődöm Ausztriához.Az ORF1 en nem volt reklámos műsorszakítás,jó sorozatok, filmek,híradás.Ha újra lehetne fogni ezt az adót, lehet nem váltanék.Kinek mi a fontos.
2018. szept. 11. 15:03
 7/7 anonim válasza:
Váltottál Flipre? Mik a tapasztalatok ha igen? Egyébként a flip egy fapados szolgáltató, olcsó havidíjért, rengeteg rejtett költséggel(ászf-et érdemes elolvasni). Minőségben a digi optikai kábeles területeihez képest, olyan mintha tokai 7 puttonyost hasonlítanál egy tablettás borhoz. Olcsóbb a tablettás, de na... Csak abban az 1 esetben váltanék digiről flipre, ha nem bírnám azt a havi 1700 forintot kiköhögni amivel a digi drágább. Bár mivel nem tvzek és telefon se kell, csak 2225 forint lenne az 1000 megabites net. Azzal meg versenyezzen a flip garantált 1 megabitje ha tud
2018. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!