Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gearbestről, ha rendelek...

Gearbestről, ha rendelek valamit, azt postán át tudom venni? Vagy van valami mód, hogy ne keljen alkalmazkodnom a futár kiérkezéséhez?

Figyelt kérdés

2018. szept. 13. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg emag on, ott postára is kérheted. Szinte bármelyikre. De itt külön meg van rá az opció. :)

De amúgy a futárokkal is meg lehet dumálni szerintem, hogy késleltesd a rendelést, vagy megrendelheted a céges címre ha dolgozol. :)

2018. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ránéztem és emagon nincs az a termék amit keresek. Meg én ilyenre gondolok, hogy kérhetem-e Gearbestről, hogy postán maradó, vagy ha nem vagyok otthon, akkor kapok egy értesítő levelet, amivel ha bemegyek postára, akkor átvehetem a csomagot.
2018. szept. 13. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Gearbestről (ha nem akarsz nagyon ráfizetni), akkor csak postával rendelhetsz. Ha meg a postás elviszi és te nem vagy otthon, akkor hagy egy értesítőt, amivel kiveheted a körzeti postahivatalból.

Futár az pedig akkor jön vissza, amikor te kéred, ha ezt mégsem teszik meg, akkor átveheted a székházuknál is a csomagodat.

2018. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Mindent megválaszoltál.
2018. szept. 16. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!