Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube csatorna márkafiók,...

Márki05 kérdése:

YouTube csatorna márkafiók, miért nem tudok adsense fiókot létrehozni és miért nem tudom törölni a tulajdon csatornát? Amit nem használok hanem a márkafiókot

Figyelt kérdés
Sziasztok S. O. S. lenne YouTube csatornát csináltam még 3éve és abba a csatornában létrehoztam egy márkafiókot és azt használtam nem a tulaj csatit. A márkafiókom már lassan 1milliós nézettséget ért el és 3ezer feliratkozót és nem tudom a bevételt megszerezni mert a tulajdon csatornán már van adsense amit nem használok ugye és a márka fiokkal meg már nem lehet regisztrálni mert csak egy adsense lehet próbáltam már törölni a tulajdon csatit de nem lehet. Nem tudok videókat feltölteni se mert nem fog jönni a pénz stb stb aki tud segitsen nagyon megköszönöm nagyon fontos!

2018. szept. 17. 16:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!