Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon hogyan tudom...

A Facebookon hogyan tudom elrejteni az "utoljára elérhető" állapotomat?

Figyelt kérdés
Van akiknél ki írja hogy x ideje volt elérhető, de van akinél nem. Hogy tudom ezt megcsinálni? Sokat keresgéltem a beállításokban de nem találtam ilyen lehetőséget, csak az elérhető állapotomat tudom elrejteni. Illetve hogyan tudok fehér listát beállítani Messengerben? Mert a böngészős Facebookon be lehet állítani, itt viszont nem. A fehér lista azt jelenti, hogy senkinek se mutassa az elérhető állapotomat, kivéve x embernek.

2018. szept. 17. 20:17
 1/1 GyFazekas válasza:
Sajnos az androidos messengerben azon kívül hogy éppen most ki elérhető vagy ki nem (magadat is beleértve), semmit sem tudsz beállítani. Azoknál látható az 'elérhető volt ekkor...' akik online vannak. Kb ugyanaz mint a Viber csak ott ki be kapcsolhatod magad 24óránként.
2018. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!