Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adsense érvénytelen kattintáso...

Adsense érvénytelen kattintásokat hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy viszonylag magas forgalmú honlapom, amin google adsense hirdetések vannak kirakva. Lassan ötödik éve üzemel.


Az utóbbi időben észrevettem, hogy a látogatottság változásától függetlenül drasztikusan megemelkedett a bevételem, aminek hátterében valószínűleg az érvénytelen kattintások állnak. Olvastam, hogy léteznek olyan rosszindulató személyek vagy "csapatok", akik azzal szórakoznak, hogy népszerű honlapoktól próbálják megvonni a kereseti lehetőséget. Nem tudom, hogy ez nekik miért jó, de igazából nem is érdekel annyira.


Az lenne a kérdésem, hogy az Adsense mennyire ignorálja ezeket az érvénytelen kattintásokat 2018-ban? Egyszerűen nem veszi figyelembe (nem számolja fel) az egy ip-ről származó többszöri kattintást, vagy felszámolja, de egyben le is fogja tiltani az Adsense fiókot egy idő után? Mert mindkét szituációról olvastam, de már régebben.


Vannak nektek efelől tapasztalataitok? Nagyon érdekelne.


Köszi mindenkinek :))



2018. szept. 18. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire benne vagy a sűrűjében, miért nem a supportnak írsz emailt?
2018. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!