Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minek a rövidítése az ICQ?

Minek a rövidítése az ICQ?

Figyelt kérdés
Internet Chat Quality?

2018. szept. 19. 13:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Az Internet Chatet még én is értem, de a Q-t nem.
2018. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%

Mint a régi chatprogram? Nem teljesen rövidítés.

"Ájszíkjú", ha kiejted. "I seek you" - kb úgy lehetne fordítani, hogy kutatlak (esetleg: kereslek) téged.

[link]

2018. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Megint az van, hogy ha a google-ba írod be, akkor azonnal választ kapsz a kérdésedre.
2018. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak a második válasz volt értelmes.
2018. szept. 19. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Minden válasz értelmes volt. Ha hajlandó lettél volna a keresőbe beírni azt a három betűt ahelyett hogy találgatsz, akkor rögtön kiírta már a találatban a választ a Google, anélkül hogy meg kellett volna nyitni.

Maga a kérdésed nem hasznos, ugyanis rólad állít ki egy bizonyítványt (funkcionális analfabétizmus vagy lustaság), hogy ahelyett hogy 3 karaktert beütsz a keresőbe, ide kiírod és vársz a válaszra amit helyetted más majd megcsinál.

2018. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nyitok vitát, ez nem vitafórum. (a következő kommentet is felesleges lesz posztolni, nem fogok rá reagálni)
2018. szept. 19. 15:33
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Pont, hogy te nyitottál vitát. Miután nincs igazad, már nyilván hárítod a konfrontációt, nehogy el kelljen ismerni hogy lusta vagy buta voltál.


Csak ha nem válaszolt volna senki, vajon hajlandó lettél volna egyedül is rákeresni 5 másodperc alatt, vagy lettél volna olyan ostoba hogy ha más nem mondja meg, akkor egyedül nem jársz utána? Mert ha igen, akkor akár azzal is kezdhetted volna, megspórolva a kérdéskiírást.


Bár nehéz olyannak érvelni aki inkább a saját hülyeségét viszi tűzön-vízen keresztül és egyedül próbálja a mozaikszót kitalálni, majd arra megerősítést várni, mint hogy töredéknyi idő alatt beírta volna Google-be, és elolvassa a találatot. Tudom, tudom: arra találták ki ezt az oldalt hogy kérdezzenek. Csakhogy ez az oldal is bezárhatna ha kérdés előtt/helyett keresnének, mert a kérdések többségére a Google első 5 találata választ adna.

2018. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
27%
Én nem tudtam. Nekem hasznos kérdés volt. Nem értem miért veri itt a nyálát egy két rossz lelkiállapotú.
2018. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írj a moderátornak, hogy olyan kérdést tettem fel, amit a Google is meg talál! :P
2018. szept. 20. 09:01
 10/11 anonim válasza:
100%
Az AOL és az AIM minek a rövidítése?
2018. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!