Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Abból lehet gond, ha facebooko...

Abból lehet gond, ha facebookon beszéltem egy ismerősömmel a füvezésről?

Figyelt kérdés
Igazából a kérdésben le lett írva minden.

2018. okt. 13. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
persze..már figyel a TEK..
2018. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kizárt. Ha viszont paráztok, akkor inkább találjatok ki rá valami ártalmatlan kifejezést. Mi anno az így jártam anyátokban látott "szendvicsezést" használtuk erre.
2018. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha paráztok, akkor csavarjatok egy staubot és elmúlik! :)
2018. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem probléma, csak egy techóriás automata adatfeldolgozó rendszereivel osztod meg ezt, még ha privát üzenet, valószínűleg akkor is. Bár azon sem lepődnék meg, ha egy szinten figyeltetve lenne mindenki minden tevékenysége (persze automatikus rendszerekkel), azért az AI-megoldások már immel-ámmal használhatóak. Mondjuk ez bármelyik platfromról/weboldalról is elmondható lehet. Egy biztos, ezek a megoldások hasznosak lehetnek pl. egy potenciális terrorcselekmény megtárgyalásának kiszűréséhez, bár hülye az, aki ilyet Facebook-on tárgyal meg :D

Azt gondolom nem kell ecsetelnem, hogy ha gyanúba keveredsz, akkor a hatóságok kikérhetik a weboldalaktól/szolgáltatóktól az adatokat tekintet nélkül arra, hogy személyes-e vagy sem. Persze lehet időbe telik, esetleg macerás ezt Magyarországon kivitelezni, de nyomós indok esetén szerintem a Facebook nem válogat és együtt működik a hatóságokkal.

Az árnyoldalakról ennyit. Én szvsz ilyet soha nem tárgyalnék meg Facebook-on, sokszor a személyesebb hangvételű dolgokat sem ott tárgyalom meg.

2018. okt. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem mondom, hogy te most füvezel, tudom, hogy csak beszéltél róla. Egyszerűen csak kellett pár kirívó példa, amin keresztül dióhéjban bemutathatom mi is történhet bármilyen nemű megosztott adattal, legyen az beszélgetés, vagy csak a profilod adatai. A nyilvánosság erről a beszélgetésedről 101%, hogy soha nem fog tudni, kivéve ha te, vagy a chatpartnered el nem mondja másnak is ezt. Semmi problémád nem származhat ebből.
2018. okt. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!