Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom visszaállítani...

Hogyan tudom visszaállítani az internet Explorer 11 ben a könyvjelzőnél a mentet oldalaknak az ikonjait?

Figyelt kérdés

Egy frissités otta miotta megkaptam a mostani ősszi alkotói frissítést Windows 10 ben , az internet explorerben azon belül a kedvenceknél a mentet oldalak ikonjai nem jelenek meg csak a explorer ikonja , de a frissités utáni időszak után ha mentek új oldalakat azoknak megjeleniik rendesen a adott oldal ikonja de a frissités előttié ha újból behozom az oldalt és elmentem akkor is ugyanúgy nem agya be rendesen az ikont.

Próbáltam már minden cookik , gyorsítótárat és sütiket törölni meg gyári visszaállítást is probáltam de nem oldotta meg a problémát , valakinek ötlete van mit próbálhatnék még meg ?


2018. okt. 15. 09:42
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Törlődhetett a favicons cache.

A könyvjelzőzött weboldalak megnyitása után újra meg fognak jelenni az ikonjaik.

2018. okt. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
favions casch az hol van pontosan az Explorerben ?
2018. okt. 15. 10:46
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Talán itt:

C:\Users\FELHASZNALONEVED\AppData\Local\Microsoft\Internet Explorer\imagestore\


Egyébként ezzel újra lekérhető az összes:

[link]

2018. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kősszi ez a Favlconizer nevű program bevált már ujból megjenek az elmentet oldalak index ikonjai , de mikor letöltöttem ezt a programot akkor mint ha rossz indulatúnak találta volna a Windows vagy is piros pajsz jelent meg és a normális a sárga szokot lenni ha nem fertőzőtt a program de nem fog vírust kapni a gépem ugye ?
2018. okt. 15. 15:38
 5/5 CspCsj ***** válasza:

68 víruskeresőből egyik sem jelzi vírusosnak:

[link]

2018. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!