Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni, ha nincs...

Mit lehet tenni, ha nincs optikai kábel a lépcsőházban?

Figyelt kérdés
Szeretnék 1000-es digit beköttetni, de a lépcsőházba nincs bevezetve. Van valakinek ezzel kapcsolatban gyakorlati tapasztalata, hogy mit kell tenni, hol kell jelezni az igényt, mennyire foglalkoznak vele, stb...?
2018. okt. 16. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Hogy hol kell jelezni az igényt: Digi ügyfélszolgálat, van ingyenesen hívható zöld számuk.

Engem azért érdekelne, hogy mégis mire nem elég a 100/100 Mbps.

2018. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj de kis kíváncsi vagy. Videókat szerkesztek és 1-1 4K-s anyagot 20MB feltöltéssel egy örökkévalóság elküldeni. Nem értem miért nem lehet csak a kérdésre felelni.

Digi ügyfélszolgálatot hívtam, ott nem tudtak segíteni, azt mondták nem is tervezik azon a környéken a hálózat bővítését.

2018. okt. 16. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Akkor semmit nem lehet tenni. Sokba kerül nekik.
2018. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy telekomnak van 500-as csomagja a lépcsőházban, de az 500-as telekomnak kisebb a garantált fel-letöltése, mint a 100-as diginek, majdnem 2x annyiért. Vicc az egész.
2018. okt. 16. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Digi ügyfélszolgálatot hívtam, ott nem tudtak segíteni, azt mondták nem is tervezik azon a környéken a hálózat bővítését."

Itt a válasz a kérdésedre. A Digi csak akkor fejleszt, ha megéri, tehát ha kis területen sok előfizetőt tud szerezni vele. Ha azt mondták, hogy nem terveznek fejlesztést, nyugodj bele, hogy tőlük nem fogsz gigabites netet szerezni. Nézz körül, van-e másik szolgáltató a környéken, aki ilyesmit ajánl, pl. Telekom, UPC. Ha van, tárgyalj vele. Ha nincs, akkor ez van, nem tudsz mit tenni.

2018. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is sokszor jártam bent a digi-nél hogy mikor lesz a címemen internetük, de a válasz mindig az volt hogy nem tudják előre megmondani.
2021. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!