Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért vannak legfelül az új...

Miért vannak legfelül az új hozzászólások szinte az összes magyar weboldal házi készítésű fórumán?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem ezt a helyi specialitást, hogy szinte az összes fórumon az új kommentek mindig legfelül vannak, még azok is, amelyek válaszok egy korábbi hozzászólásra.


Így az ember mindig az 5. hsz után jön rá, hogy teljesen összefüggéstelen, amit olvas, és hogy ezt a forumot alulról felfelé kéne olvasni, hogy tudja követni a vitát.


Míg az angol (és külső fórummotort használó) weboldalak esetén a kommentek felülről lefelé folynak.

Esetleg kevert rendszert alkalmaznak, amelyben a válaszok a releváns hozzászólás alá bekezdve jelennek meg. Míg a nem reagáló hozzászólák tetszőlegesen vannak rendezve (pl. szavazatok alapján).

Sokkal jobb az a rendszer. Mégsem csinálja szinte senki. Miért nem?


2018. okt. 19. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem eddig nem tűnt fel, hogy főleg magyarok csinálják, de most, hogy mondod, tényleg nem nagyon láttam még angolul.

A legnagyobb mester a nyest.hu, ahol ha nem vagy bejelentkezve, akkor a legfrissebb van felül, ha belépsz, akkor meg megfordul és időrendi sorrendben vannak :D nehogy rögtön kiigazodj

2018. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!