Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet Facebookon...

Hogyan lehet Facebookon tömörített (zip) fájlt feltölteni?

Figyelt kérdés

Osztályfőnökként a diákjaim csoportjába akarok feltölteni csomagolt fájlokat, de sajnos nem sikerült. Kerestem megoldásokat, de sokak tapasztaták.


Esetleg valaki valami kiskaput ismer erre a problémára?


(Nem, ma már nem olvasnak a gyerekek e-mailt, és más üzenetküldőn sincsenek fenn teljes létszámban, így marad a FB Messenger és Groups.)



2018. okt. 21. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági okai vannak ha tiltott, kevesebb erőfeszítés másik módszert használni, mint trükközni próbálni. Én felraknám valamilyen saját tárhelyre, kapna egy publikus linket, és csak a link lenne közzétéve. Google fiók használatával eleve ott a Google Drive.
2018. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én cssk szimplán megfogom és odahúzom ahol ki lehet írni valamit

ott feltölt majd enter


ha nagy a fájl méret akkor google drive, megosztom és a linket kell kirakni


(de, a gyekekek is rendelkeznek e-mail címmel, máshogy regisztrálni se tudnak, sok online felülethez is kell, elkéred az e-mail címűket és elküldöd, esetleg hozzanak fel pendrive ot és rá rakod, nálunk ezt csinàlták)

2018. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendelkeznek címmel, de nem használják, sőt, be sem tudnak lépni sokan már. Igen, legyen ez az ő bajuk, de én maradok a saját pályájukon. Mindegy, akkor megosztom linkkel. :)


Köszönöm a válaszokat! :)

2018. okt. 21. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!