Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet YouTubeon egy...

Hogyan lehet YouTubeon egy csatorna összes videóját lejátszani androidos tableten?

Figyelt kérdés
Ha számítógépen rámegyek egy YouTube csatorna kezdőlapjára, akkor ott az 'Összes lejátszása' gombra kattintva sorban le tudom játszani a csatorna összes videóját. Ugyanezt a funkciót nem találom a tabletemen.

2018. okt. 22. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy beirod a Google-ba (vagy a YouTube keresőjébe) a csatornagazda felh. nevét, kidobja az illető csatornáját, felül ott van a profilkép és a csatorna boritóképe, alatta vannak a menűpontok. Katt a Videok-ra és előjön az illető összes videója, amit nyilvánosan feltöltött és azokat egyenként megnézheted. Vannak, akik már a YouTube uj, Béta verzióját használják, azon is hasonló logika alapján keresd meg a Videok menűpontot
2018. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig megtaláltam, de nekem az a funkció kéne, ami a számítógépen is van. Amivel nem egyenként kell kézzel váltogatni a videókat, hanem egy gombnyomásra kilistázza jobb oldalra a csatorna összes videóját, és automatikusan játsza le őket egymás után. Csak ez a gomb az oldal tabletes változatánál nincs ugyanott, máshol meg nem találom. Vagy ilyet tableten egyáltalán nem lehet?
2018. okt. 27. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd egy böngészőből, asztali nézetben.
2018. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg a Youtube alkalmazásban is lehet, mi a probléma?

Lejátszási listáknál kiválasztod azt amelyik érdekel és ráböksz a lejátszás gombra.

2018. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Youtube alkalmazásban nem találtam, de az asztali nézet megvan. Köszönöm szépen :)
2018. dec. 9. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!