Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kik a youtube munkatársai?...

Becixxx kérdése:

Kik a youtube munkatársai? Hol lehet őket megtalálni? Kinek kell szólni, ha eltüntették (saját- szerzésű, jogú) videóimat?

Figyelt kérdés

Katona Béla György vagyok. 1980-ban születtem Pécsett. Én mindig be szoktam mutatkozni.

A régi - fakerekes - világban nőttem fel - ahol természetszerű volt, hogy egy hivatal ügyintézője kiírja a nevét és az elérhetőségét...


Viszont nemrégiben történt egy-s más intézkedés: A népszerű videómegosztó egy munkatársa több, mint száz - saját készítésű és alkotói jogú - videóm törölte (vers, gitár, ének)...


Sajnos : Úgy éreztem: Biztonságban vannak ott a videóim, ezért a gépemen se tároltam őket...


A törlést eszközlő munkatárs azonban nem vállalta magát. Levelet írtam, de csak gépi üzenet jött vissza : "A YOUTUBE CSAPATA" aláírással.


Szeretném tudni: Kik illetékesek az ügyemben ?

Hogy kaphatom vissza videóimat?


Illetve: Kit perelhetek be alkotói jogom megsértéséért?


/Katona Béla György, Pécs/



2018. nov. 1. 16:44
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
25%
Birósághoz kell fordúlni
2018. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Itt a jogi bejelentést próbálta már?

[link]

2018. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Igen többször próbáltam. Szintén névtelen gépi üzenet jött vissza /T/1 személyben/, hogy problémámmal foglalkoznak. Majd újabb levél: Szintén királyi többesben - név nélkül - hogy nem találtak semmi problémát.


Többre sajnos nem jutottam egyszer sem.

Ezért szeretném tudni, hogy kit kell keresni.

2018. nov. 1. 17:10
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét személy erre biztos, hogy nincs. Több százmillió felhasználóra nem lehet emberi alapú supportot létrehozni, mikor percenként több száz órányi tartalom kerül feltöltésre.

Elvileg a saját csatornádon belül kifogásolható a letiltott videó, mivel elvileg te még továbbra is látod hogy mit és miért tiltottak meg, így ott van esetleg valami gomb a felülbírálathoz.

2018. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Kedves hölgyem/uram !

Nem kívánok egy "robottal" társalogni.

Aki úgy intézkedett, hogy törölte a videóimat, az nyilván tudja a nevét.

2018. nov. 1. 17:36
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem személyesen és kézzel történik, mindent az automata rendszer csinál. Pont azért, mert lehetetlen emberi erőforrással ennyi anyagot moderálni. Soha senkit nem fognak megnevezni ebben, mert nem ember csinálja.
2018. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogd már fel ember, hogy emberrel NEM fogsz ez ügyben levelezni. A letiltott videók ott vannak a csatornádon, ott indítsd ticketet.
2018. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A csatornámat felfüggesztette a "robot". Hogy én is folytassam ezt a fonalat... És saját dalaim, verseim, rengeteg videóm volt fent.

_Úgyhogy szeretnék a "robotra" panaszkodni : Ezúttal egy Felelős Embernél. Mert kell, hogy legyen felelőse ennek !

2018. nov. 1. 17:42
 9/26 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg ilyen ostoba vagy, vagy tetteted?
2018. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nézd. El vagyok keseredve. Tudod mennyit kuláztam az egészen ? Dalokat írtam, fölénekeltem, fölgitároztam, adtam az arcom, verseltem, animációt csináltam és akkor egy gombnyomásra odahugyozott az egész, mert horribile dictu felraktam két csöcsöt és megzászlóztak ...

Hol vannak az alkotói jogaim ? Én nem akarok semmi nagy dolgot... Tudom... Káromkodni se tudok itt.

2018. nov. 1. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!