Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért növekszik meg esténként...

Miért növekszik meg esténként a válaszidőm?

Figyelt kérdés
Üdv! Az utóbbi 1 hétbe vettem észre, hogy ha pingelem a google.hu-t akkor 100+ms a válaszidőm. Reggel és délután azonban stabil 18-20ms szokott lenni. LAN-nal csatlakozom a routerhez. Megpróbáltam kikapcsolni a WLAN-t hátha valaki van rajta, de ugyanazokat az értékeket kaptam (100+ms). Próbáltam kikapcsolni a számítógépet, és egy laptoppal pingelni (hátha valami fut a háttérben), viszont itt is 100+ms volt a válaszidőm. Esetleg valami javaslat, hogyan lehetne kiküszöbölni a problémát? Előre is köszönöm!

2018. nov. 2. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagy esti forgalom, csomagtorlódások, olcsó szolgáltatói eszközök a központ vagy a gerinchálózat felé, gyenge minőségű kábelezés, stb.

Nekem most pl. 1.3 ms körüli érték jön ki.

2018. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tulterhelt a halozat
2018. nov. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!