Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lenémíthatom le a...

Hogyan lenémíthatom le a messenger üzenetjelző hangját? (azt a jellegzetes csengést)

Figyelt kérdés
Régen volt erre opció a beállításokban, viszont mostmár csak "némítás"-ra van lehetőség, ami azt jelenti, hogy vizuálisan sem jön felugró chat fej, se semmi. Nem szeretném a telefonomat is lenémítani csak a messenger idegesítő pittyegése elkerülése végett. Segítsetek pls.

2018. nov. 7. 13:15
 1/3 Đennis válasza:
HA telón vagy akkor a messengeren belül bal fölső sarokban ott a Chatek mellet van a profilod,arra rá koppintasz és a 'Beállitások' menüpont alatt a legelső a kis lila csengő ikon:'Értesítések és hangok' rá koppintasz és a legfölső sávban a 'Bekapcsolva'menüpontra koppints rá és válaszd ki hány órára szeretnéd ki kikapcsolni az értesítéseket.
2018. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy ezt ismerem, viszont ha lenémítom, akkor a szöveges értesítés se jön, az pedig kell nekem, ha írnak. Csak a hangja zavar. És nekem olyan kell, hogy határozatlan időre némuljon el.
2018. nov. 8. 19:26
 3/3 Đennis válasza:
Ja,èrtem bocsi akkor én ebben nem tudok segiteni(talàn valaki màs fog.)
2018. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!