Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon virust kaptam, mit...

Facebookon virust kaptam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állítólag én feltöltöttem vagy negyven nike leárazásos képet, de nem is léptem fel facebook ra és posztolgatni se szoktam. Pont én vagyok az az ember, aki leragasztotta a selfiekamerát, mert nagyon félek a kémprogramoktól, erre jön ez... Féltenem kéne a jelszóm, mit tegyek? Most merjek jelszókat változtatni, vagy azt is le tudják követni, esetleg telepítsem újra a gépet. Lehet túlizgulom, de tényleg , még könyvet is olvastam arról, hogy amugy milyen egyszerü jelszókat szerezni. Mit tegyek, hogy megint "biztonségba legyek"?

2018. nov. 8. 15:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt hittem letöröltem, erre egy vadidegen ember belájlolja, hogyan tüntessem el?
2018. nov. 8. 15:34
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jelszóváltoztatás, kétlépcsős azonosítás bekapcsolása, böngésző adatainak és bővítményeinek törlése, Malwarebytes víruskeresés.
2018. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!