Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri ez? A nappaliból...

Megéri ez? A nappaliból szeretném átvinni a gépemet egy másik szobába .

Figyelt kérdés

(a nappaliban van a router) és mivel bonyolult lenne az utpvel való megoldás ezért arra a döntésre jutottam hogy egy PCE wifi kártyát veszek a gépbe . De mivel eddig utpt használtam ezért tanácstalan vagyok, hogy amit kinéztem az megéri-e? ( a leirásban a wifi kártya) (Digi 100mb/s net csomag) Hozzá tenném hogy a szobába nem valami erős a wifi jel.

[link] htm? O=1



2018. nov. 8. 17:49
 1/7 A kérdező kommentje:
2018. nov. 8. 17:54
 2/7 anonim ***** válasza:
azt mi honnan tudjuk, hogy neked megéri-e?
2018. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olcsóbb egy usb wifi adapter. A cėlra megfelel. Nekem jól veszi a jelet. Stabil, nem ingadozik a net is gyors. 2000 - 2500 ból megvan.
2018. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ár/érték arányt értettem... Hát nekem az lenne a fontos hogy 30mbs/50mbs letöltési sebesség meglegyen (utp-n keresztül ennyim van) .
2018. nov. 8. 18:06
 5/7 Szirty ***** válasza:
Inkább a kábelezésen gondolkozz. A WiFi-vel szívni fogsz!
2018. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért szivnék vele ? Amit linkeltem egész jónak tünik szerintem nem szarakodna vele . De maga a termék mennyire lehet jó ( a nappali és a szoba közt kb 15m táv van)
2018. nov. 8. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy szívás van vele, a Wi-Fi technológia nem torrentezésre való. Ha tudod, kábellel oldd meg. Ha sehogy sem megy, akkor jó az a PCIe adapter, amit linkeltél, bár az a 15 méter nagy táv, lehet, hogy másik antennára lesz szükséged.
2018. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!