Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on ahhoz, hogy érvényes...

NCore-on ahhoz, hogy érvényes seed időnek számítson elég ha a háttérben fut a torrent kliens a letöltött és seed-en hagyott file-okkal, vagy fontos, hogy közben az xxxxx. Cc oldal is nyitva legyen egy böngészőablakban?

Figyelt kérdés
Vagy ezutóbbinak nincs jelentősége, a futó torrentkliens önmagában elég, mivel a tracker úgyis látja, hogy a torrent file-ok honnan lettek letöltve.

2018. nov. 9. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha a kliens fut, ugyanis a torrent fájlban benne van a tracker linkje.
2018. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, ebben reménykedtem én is, csak sehol nem találtam rá konkrét megerősítést.
2018. nov. 9. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Láthatod is pl. a kliensben, ha feltöltenek, hiába vagy kilépve.
2018. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az rendben van, csak még korai bithumen-es időkből volt egy olyan emlékem, hogy a rendszer csalásnak veheti, ha nincs nyitva ugyanazon a gépen a torrentoldal böngészőben, mert esetleg tűnhet úgy, hogy inkognitóban akarok letölteni. (A torrent file-t pl. email-ben kaptam és nincs is hozzáférésem, vagy ilyesmi.)

Nem nagyon értek hozzá, bocsánat, ha hülyeségeket beszélek. :)

2018. nov. 9. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!