Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Láthatatlan wifi még hidden...

Láthatatlan wifi még hidden networkként se wifi scannerek se látják még a Kali linux se?

Figyelt kérdés

Na erre hátha tud valaki okosat, én semmit.

Iroda, amiben wifi üzemel. Ott a céges laptop kutya közönséges gép benne a built-in wifi adapter semmi extra bgn-es realtek 2,4 Ghz wifi.

Tudom a wifi SSID nevét tudom a passwd-t tudom a sec protokollt WPA2. Honnan tudom odaülök a laptop elé és ellenőrzöm.

Routerhez nem férek hozzá az is ott van az irodában, de nem tudok az admin felületre belépni.

Szóval a wifi él működik a laptop gond nélkül ott ül rajta.


De és itt áll meg a tudomány az adott wifit semmi más eszköz nem látja. Eddig 13 különféle laptop és telefon és tablet lett kipróbálva egyik se látja se saját SSID névvel se hidden networkként. Az androidos wifi scannerek se látják.

Ha nem tévedek, ha nem tudom az SSID-t hidden networkként akkor is látnom kéne. Nem látom egyik eszközzel se.


És akkor a nagyágyú kali linux wifi adapter monitoring módba és hajrá. Nyoma sincs egy hidden networknek se.


Akkor végső tipp: manuálisan adom hozzá a hálót add network beír a wifi SSID manuálisan jelszó (ezeket ugye mind tudom) és ..és semmi. Nincs ilyen háló. Miközben ott ülök az irodában ahol üzemel ez a háló max térerővel.


Na erre valaki valamit?


2018. nov. 12. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
MAC alapján engedélyezve a laptop?
2018. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tök8 gondolj bele a wifi hálózat puszta létét nem lehet elrejetmi még mac szűréssel se az más kérdés hogy nem enged fel még jelszóval se ha mac addrees filter van fenn, de az hogy listázzam az elérhető wifi hálózatokat (broadcast monitor) ENNEK letiltására nem ismerek módot.
2018. nov. 12. 13:38
 3/9 anonim ***** válasza:
nem értelek, ha egyszer a ruter be van állítva, hogy NE közölje az ssid akkor mit szeretnél látni?
2018. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és persze beacon vizsgálattal kb 1-2 óra alatt az ssid-t is kiderítem simán .... de ez rajtam nem segít, és ha legalább a kérdésem sikerülne felfogni (ezek szerint nem sikerült)...
2018. nov. 13. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a tehén az idióta te gyõkér k.va
2018. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a tehén aki megellett téged te büdöspofájú r.nygyó
2018. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A r.hadék anyáď
2018. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Palla Kata
2018. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"nem értelek, ha egyszer a ruter be van állítva, hogy NE közölje az ssid akkor mit szeretnél látni?"



[link]



Tessék. itt egy letiltott SSID szórású háló, és midnent látok ch sec prot mac live time mac stb stb csak az ssid-t nem. .. mindezt letiltott névszórással....


NA???

Akkor?

Valami okosság?

2018. nov. 14. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!