Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne ezt megoldani?...

Hogyan lehetne ezt megoldani? ( converter )

Figyelt kérdés
Kerestem a neten online convertereket de amiket találtam is azok nem úgy rakták át nekem pdf-be ahogy gondoltam . Én jelenleg a Cisco Networking Academy-n tanulok és ugye azon meg több fejezet van több menüpontokba és hogyan tudnám/lehetne az egészet pdf-be konvertálni ? Csak mert offline verzióba meg nem találom . Előre is köszönöm

2018. nov. 21. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Most milyen formátumban van?

Ha gépen jól megjelenik abban a formátumban amiben most van, akkor telepíts egy virtuális PDF nyomtatót, pl. DoPDF, kinyomtathatod vele fájlba.

Ez olyan mintha nyomtató lenne, de fájlba nyomtat.

Állítsd be a lapméretet, majd a tulajdonságoknál hogy "adott papírméretre: <állítsd be a lapméretet amit megadtál>, mert ha a "Nem méretezhető" van beállítva, akkor elcsúszhat.

2018. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
online verzióba van?
2018. nov. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!