Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon amikor azt írják,...

Facebookon amikor azt írják, hogy "érdekel" és "ez megvan még? ", ezek tulajdonképpen mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Most nem azt kérdezem, amikor elakarnak adni egy olcsó autót vagy egy mikrót, vagy hasonlót, hanem egy teljesen más fajta hirdetésről van szó.


Tehát pl. valaki leírja, hogy segítséget kér, mert kell neki étel, ruha (amit még megértek), DE plusz kell neki rendrakás az udvaron(?), festés, felújítás a házban, stb (nyilván, persze felújítom neki ingyen).


De teljesen más típusú posztokra is odaírják egyes emberek, hogy "Érdekel!" "Ez meg van még?"


Azt akarom kérdezni, hogy az ilyen ember az mire gondol? Ezek ilyen droidok, akik nem képesek felismerni, hogy valamilyen kérdésre, mik a lehetséges válaszok?


Mi lehet a fejükben?


2018. nov. 23. 05:58
 1/3 lali51 ***** válasza:
100%
Ezek a válaszok előre megbannak írva a telefonon.Ha valaki ráklikkel a hírdetésre ezek előjönnek a telefonon , véletlenül hozzá érsz máris megjelenik.
2018. nov. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első jól írja. Borzasztóan idegesítő, nálam is többször előfordult már, és csak utólag vettem észre..
2018. nov. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja ok, akkor én vagyok a retardált.
2018. nov. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!