Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nyílt wifi hálózatra...

Ha nyílt wifi hálózatra kapcsolódok pl. McDonaldsos hálózatra, akkor látják, hogy miket töltök le vagy milyen oldalakat nézek?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogyan tudom megoldani, hogy ne lássák.

És ők hogyan látják, hogy én miket nézek? Ezeket nem csak a szolgáltató látja?



2018. nov. 24. 02:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Láthatja, de nem nézi senki.


Ha azt szeretnéd ne lássák, akkor használj olyan VPN szoftvert ami titkosítja a távoli VPN szerver és te közötted a kapcsolatot, így nem fogják a tartalmát megismerni, csak azt hogy melyik oldalhoz kapcsolódsz.


Legegyszerűbb módja a TORBrowser telefonra készült verziója az Orbot és az Orfox kellhozzá Androidon.

Elindítod az Orbotot és utána az Orfox böngészővel böngészel.


Vagy VPN szoftverrel minden kimenő adatot titkosítasz.



Alapból nem feltétlenül látnak mindent, mert a legtöbb weboldal HTTPS kapcsolatot használ, persze vannak sajnos trükkök amivel rá lehet venni, hogy sima HTTP-t használjon, de szerintem túlaggódod.


Ki az a barom aki a McDonald's-ban ott ül, hogy lesniffelje(lehallgassa) julcsi vagy pisti mit netezik.

2018. nov. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előző válaszadónak igaza van, én csak annyit tennék hozzá, hogy igazából egy hozzáértő ember bármilyen hálózatról nézheti az adataidat, de nem valószínű hogy pont téged akarnának lekövetni (persze csak ha nem vagy DiCaprio törvénytelen leszármazottja).
2018. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!