Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Adsense hogyan működik?...

Google Adsense hogyan működik? Hogyan kapom meg a pénzt?

Figyelt kérdés
Van egy Youtube csatornám kb. 2000 feliratkozóval és most regisztráltam be Adsense-re. Kér lakcímet is, ott muszáj valós adatokat megadni? Illetve hogyan kapom meg a pénz? Mert bankszámlaszámot, Paypal-t egyelőre nem kért, azt írja elbírálás alatt van a fiókom jelenleg. Illetve van olyan gond is, hogy a csatornámon vannak szerzői joggal védett és saját egyedi tartalmak is vegyesen, szóval ilyenkor is működni fog az Adsense, legfeljebb csak azokra a videókra nem kaphatok pénzt, amiken van szerzői jogi követelés vagy egyikre sem? Valaki legyen szíves magyarázza már el nekem, mert nagyon nem értek hozzá. köszönöm előre is! Hajni

2018. nov. 26. 04:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért van a csatornádon olyan tartalom, ami nem a tiéd?
2018. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Néhány film van fent, amiket én magam is kedvelek és gondoltam megosztom másokkal is.
2018. nov. 26. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:

komplett filmeket ne gondold, hogy megosztasz. előbb vagy utóbb le fog rád csapni érte a YouTube és bünti lesz a vége. akár az egész csatornádat is törölhetik, ha túl sok ilyen videó van a csatornádon. akkor meg lőttek a saját videóidnak és a belőlük befolyó pénznek is. megéri ez a veszély neked?

(nyilván nem olvastad el, de a felhasználási feltételekben benne van, hogy csak olyan videót tölthetsz fel, amit teljes egészében te készítettél, vagy engedélyed van a feltöltésére és használatára. semmilyen általad feltöltött tartalom nem sértheti mások szerzői jogait, mert akkor a YouTube törölheti, vagy egyéb retorziót is alkalmazhat veled szemben - leginkább azért, hogy saját magát védje, hogy ne őket pereljék be az általad elkövetett szerzői jogsértésekért).


a másik oldalról megközelítve te is elkezdesz saját videókat csinálni, amikkel pénzt akarsz keresni. mit szólnál hozzá, ha valaki a te videóidat kitenné a saját csatornájára, hogy azzal keressen pénzt, vagy akár csak ingyen megossza, mert neki tetszik, miközben te nem keresel vele, pedig szeretnél?

2018. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Igazad van, de a Youtube-on azért elég sok film van fent és a legtöbb már több éve fent van anélkül, hogy törölték volna. Szóval ebben én ne vagyok egyedül. Az én csatornám 2013-ban indult, több film is van rajta, ami már 5 éve fent van, mégsem törölték. Akik meg teljes Family Guy évadokat, meg most kijött filmeket raknak fel ők meg vígan fent maradhatnak törlés nélkül.. Most akkor hogy van ez?
2018. dec. 2. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát ha más lop, akkor neked is lehet. Hogyne.
2018. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor az a TV csatorna is lop, amelyik lead egy filmet és 10 percenként megszakítja azt reklámokkal, hogy abból bevétele legyen?
2018. dec. 2. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
A tévé MEGVESZI a vetítési jogokat, kisfiam.
2018. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!