Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Találtam egy szakembert a...

Találtam egy szakembert a jószakin, de nincs elérhetőség, hogy tudom a kapcsolatot felvenni Vele?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy szakember lehet, ha nem ad meg elérhetőséget - nehogy esetleges kontárkodás után utól tudd érni :P
2018. nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ad ki a jószaki senkiről (többi szakemberről se ) információt, mert akkor a szakember nem fizetné az oldalnak a díját gondolom ezért, de a szakemberről jókat írnak!
2018. nov. 29. 01:47
 3/4 belapus ***** válasza:
73%

Gratulálok, hogy a - remélhetőleg - megfelelő szakit megtaláltad, de ha megtaláltad volna az ÁSZF-et és/vagy a GyIK-t is az oldalon, akkor már azt is tudnád, hogyan léphetsz kapcsolatba a kiválasztottal.

Egy infómorzsa a sok közül:

"Hogyan kaphatom meg a szakember elérhetőségét?

Amint a megkeresett szakember válaszol neked, elérhetőségei megjelennek ajánlatkérésed összefoglaló oldalán a neve alatt."

2018. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elérhetőséget csak akkor ad a Jószaki, ha a szakembernek van érvényes előfizetése.

De sok szakember eleve nem fizet elő, mert kevés a szakembert kereső és / vagy, a rossz kategóriában keresnek azok, akiknek valamilyen megoldandó feladatuk van. Például rádió szerelőt informatikus kategóriában ahelyett, hogy műszerészt keresne, utána csodálkozik, ha senki nem jelentkezik a feladatra. A cégek, szakemberek többségében inkább csak azért vannak fent, mert egyszer kiprórálták. Keress rá a cég, vagy a szaki nevére a google-ben, biztosan ott is megtalálod. A komolyaknak van saját rendes honlapjuk is, elérhetőségekkel.

2021. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!