Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook messenger üzenetet...

Facebook messenger üzenetet kellene törölnöm sűrgősen, elvileg erre nincs lehetőség úgy látom. Bárki tud valamit, ahogy mégis tudnék törölni? Aki segít annak cserébe leírom, hogy miért kell, vicces, de baromi kellemetlen.

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

kinél akarod törölni?

ha hozzáférsz valamelyik eszközéhez amin letudod törölni, akkor máris törölve nála is

2018. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nála szeretném törölni, nem férek hozzá. Egy munkatársnak küldtem, amit a barátnőmnek szántam. Van esélyem rá, hogy késő délutánig nem látja az üzeneteit. Nem találok semmi módot ahogy törölhetném, pedig fontos lenne :(
2018. nov. 29. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:

mennyire gáz?

odaírod, hogy "bocs nem neked" vagy "rossz címzett"

velem is történt hasonló egyszer, nem lett belőle semmi

2018. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs erre mód messengernél, ez a funkció most van fejlesztés alatt. Valamikor a közel jövőben lesz kiadva, hogy 10másodpercen belül vissza tudod vonni az üzenetet, ha a másik fél még nem látta. Nincs erre semmilyen lehetőség, hogy töröld, csak ha belépsz a másik fél fiókjába. Ha az egész facebookod törlöd akkor is ott marad az üzenet a beszélgetésben. Sorry, de ez van.
2018. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mennyire gáz? melltartó linkek, és színek téma, a munkatárs pedig férfi
2018. nov. 29. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:

ez azért nem annyira gáz, mintha egy dickpic lenne :D

vagy valami perverz erotikus dolog amit művelnél az asszonnyal :D

2018. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
(én nő vagyok szóval dickpick meg asszonnyal amúgy sem lehetett volna :D de köszi a biztatást, tényleg lehetne rosszabb, legalább nem én vagyok a képen :D )
2018. nov. 29. 10:48
 8/9 anonim ***** válasza:

jaaa, hogy te vagy a nő????

akkor meg főleg írd meg, hogy "bocs mellé" :D

szerintem ez nem gáz, sima véletlen :)

de jobb ha írod, hogy "bocs nem neked", mert a végén még célzásnak veszi és akkor jöhetnek ám gáz dolgok

2018. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Éppen attól tartok én is, ezért lenne, lett volna fontos törölni.
2018. nov. 29. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!