Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook messenger, ingyenes...

Facebook messenger, ingyenes hívás, csak két okostelefonnal működik?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk már fiatalok, és egyiken se tudjuk.Egyikünknek van okos telefon,a másikunk a gép előtt ül.Én a telefonomon megnyomom a telefon jelet a messengeren.Ki is cseng, és búg. De ő hiába veszi fel, nem hall semmit.Internet be van kapcsolva mindkettőnknek természetesen.Ő a gépen nyom rá a messengeren a telefon jelre.Nekem is kicsöng a telőmon, megnyomom a fogadás jelet, hallózok, de semmi.

Mi lehet a baj? Csak az írjon, aki segíteni is tud,nem kioktatni, beszólni.Köszönöm.


2018. dec. 3. 14:43
 1/6 anonim válasza:
fejhallgató és mikrofon van-e?
2018. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neki nem hiszem ,hogy van.Illetve nem tudom,mert ma próbálgattuk, hogy működik.


Ezek szerint csak két amdroidos telón működik.Buta telóról nem, csak akkor, ha a gép előtt ül, és van neki bedugva fejhallgató és mikrofon...

2018. dec. 3. 15:02
 3/6 anonim válasza:
Okosteló és számítógép között megy, de a géphez kell fülhallgató és mikrofon! [link]
2018. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A "butatelefon" nem kell ide! Csak az okos és/vagy számítógép.
2018. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Számítógépen kell a fülhallgató, egyik Jack dugóját a hangkártya fülhallgató, másikat pedig a mikrofon bemenetbe csatlakoztatni.

Mennie kell számítógépről.

2018. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mindenkinek
2018. dec. 3. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!