Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon többféle tiltás is...

Facebookon többféle tiltás is van? Bővebben kifejtem lent.

Figyelt kérdés
"A ember" letiltott engem, írni nem tudok neki, viszont látom a profilját és azokat a bejegyzéseket, amiket eddig is láttam. "B ismerősömet" megkértem, hogy tiltson le messengeren, hogy megnézzem látom-e neki is a profilját, le is toltott. Írni valóban nem tudtam neki, de neki még a profilját sem hozta be. Tehát "A ember" letilt, neki nem tudok írni, de látom a profilját azután, "B ismerős" letilt és neki a profilját sem hozza ki. Ez miért van? Többféle tiltás is van, vagy mi? Nyilván gondolom, ha facebookon tiltott le engem az "A ember" akkor sem kellene lássam a profilját, éppen ezért nem értem ezt... ha letilt engem és írni nem tudok neki, akkor miért látom mégis teljesen normálisan a profilját? Még az is ott van a profilján, hogy ismerősök vagyunk és követem...

2018. dec. 3. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam kilépni facebookról és vissza, így is látom a profilját.
2018. dec. 3. 17:30
 2/4 A kérdező kommentje:

Még egy érdekesség:


"B ismerősre" rámentem hogy üzenetek figyelmen kívül hagyása, és közben rám írt és kiadta neki azt a kis üres pipa jelet, azaz hogy elküldte de nem kaptam meg.


Itt jön a csavar.


Na ha én az "A ismerősre" megpróbálok írni, akkor kiírja ezt az üzenetet:


[link]


Ergo nekem nem adja ki az üres kis pipát, mint "B ismerős" haveromnak, hanem egyszerűen nem is engedi, hogy ráírjak.

2018. dec. 3. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tiltani Messengeren, meg magában Facebookban. (Bocs, értelmesebben nem tudtam elmondani. :D) Ha Messengeren tilt le, akkro csak írni nem tudsz neki, de ismerősöd marad, és látod a bejegyzéseit. Ha a Facebook-profilodat tiltja le, akkor meg nem is látod őt, és írni sem tudsz neki.
2018. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a like! Már én is összeraktam azóta nagy nehezen.
2018. dec. 3. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!