Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefon vagy WiFi hiba?

Telefon vagy WiFi hiba?

Figyelt kérdés

Telefon: Huawei Y6 II Compact

A családban mindenkinek jól működik a telefonján a WiFi, csak az én telefonomon "lassú a betöltés". A lassú betöltést úgy értem, hogy pl. youtube-on körülbelül 10-20 mp-ig tölti be az indexképeket. De ezt csinálja Play Áruházba is. Nem tudom mivel van probléma, mivel iskolai neten gyorsan betölti ezeket.


Speedtest alkalmazásban 1 percig keresi a szervert, másik telefonon ugyanez megvan 5 mp alatt (az itthoni hálózaton).


Most váltottunk UPC 500-as netre. Connect Box van hozzá, a modem weboldalán több csatonát is megpróbáltam.



2018. dec. 3. 19:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy miután rámegyek egy videóra betölti 720p-be, igaz ott is kb 10mp-ig tölt.
2018. dec. 3. 19:12
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott :)
2018. dec. 5. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!