Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Spotify alkalmazást letöltöt...

A Spotify alkalmazást letöltöttem a laptopomra, az alkalmazás menüje nem magyar nyelvű ezt hogyan lehet magyarra állítani és hogyan kell használni az alkalmazást?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyant tölts le, ami magyar. Én töltöttem le pc-re, mobilra, mind 2 magyar.
2018. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miután bejelentkeztél,a profilneved mellett a lenyíló ikonra katt --> Settings (Beállítások) menüpont:

[link]

a Language (Nyelv) résznél Choose language (Nyelvválasztás) listában kiválasztod a "Magyar (Hungarian)"-t, és újraindítod (bezárod és újból elindítod) az alkalmazást.

2018. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A 90%-ban hasznos válaszadónak üzenem,hogy ezt töltöttem le a laptopomra és próbáltam regiszrálni de a megadott emailcímet és a jelszót sem fogadja el nem magyarul ki ír valamit így be sem tudok jelelentkezni.Melyiket töltsem le tudnál linket küldeni?Köszönöm

[link]

2018. dec. 6. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egész Spotify honosított.


Itt tudsz regisztrálni (regisztráció után a megadott e-mail-címre kapsz egy levelet, melyben meg kell erősíteni a regisztrációdat egy, a levélben található link segítségével - ha ezt nem teszed meg, nem tudsz majd belépni):

[link]

itt tudsz bejelentkezni:

[link]

ha elfelejtetted a jelszavad, itt tudod helyreállítani:

[link]

itt töltheted le a Windowsos alkalmazást:

[link]


"a jelszót sem fogadja el nem magyarul ki ír valami"

Pontosan mi a hibaüzenet?

2018. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most nem vagyok gép előtt telóról írok holnap megnézem és elküldöm neked a hibát mit ír ki.

Akkor azt letölthetem amit elküldtél?Köszi a segítséget.

2018. dec. 6. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már feltelepítetted az alkalmazást, nem kell újból feltelepíteni (ilyet sohasem mondtam, hogy kellene, ezt csak a #1-es hozzászóló állította, aki nem azonos velem), hanem bejelentkezés után át lehet állítani a nyelvet - mint azt #2-es hozzászólásomban írtam.


Ha nem tudsz bejelentkezni, akkor ki kell deríteni, miért nem tudsz bejelentkezni.


Általában az alábbi lehetőségek lehetnek:

* regisztrálás után nem erősítetted meg a regisztrációdat (egy ilyen levelet kellett volna kapnod: [link] )

* elírtad/elfelejtetted a jelszavad

2018. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A 90%-ban hasznos válaszadótól szeretném kérdezni,hogy letöltöttem az általad elküldött linken ezt az alkalmazást [link] regisztráltam,a nyelvet is beállítottam magyarra.Előadók albumait szeretném pendrive-ra letölteni az alkalmazás oldaláról és kocsiba hallgatni.Ezzel kapcsolatba szeretném kérdezni tőled,hogy milyen módon tudom végrehajtani?Ha megkeresek egy általam kiválasztott előadó albumát jobb klikk az albumra van köztük olyan,hogy az album URL címének másolása de hova illesztem be?Megírnád légy szíves a pontos menetét ennek.Köszönöm szépen.
2018. dec. 9. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:

"Előadók albumait szeretném pendrive-ra letölteni az alkalmazás oldaláról"

Egyik megoldás, hogy előfizetsz Premium szolgáltatásra és letöltheted az albumokat - de ezek DRM-védett Ogg Vorbis állományok lesznek - nem biztos, hogy az autó berendezése kezeli őket.


A másik megoldás, hogy letöltesz valamilyen hangrögzítő alkalmazást - például az ingyenes Audacity-t:

[link]

a Spotify alkalmazásban elindítod a rögzítendő számot és felveszed:

[link]

és mented MP3-ba.

2018. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!