Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom mobilról a Facebooko...

Hol tudom mobilról a Facebookom nyelvét beállítani?

Figyelt kérdés

Eddig maga az app magyar nyelvű volt. És az idegennyelvű posztokat ANGOLRA kértem, hogy lefordítsa NE magyarra. Ez mára valamiért magától átállítódott. Próbáltam beállítani angolra, rákattintottam, hogy mentés, de ugyanúgy magyar maradt. Mintha nem okéztam volna le... nem engedi átállítani... magát a facebookot angolra, hogyan lehet beállítani? Hatha akkor engedi..

Már kitöröltem és újraraktam az appot. De semmi. Iphoneom van egyébként..



2018. dec. 11. 09:14
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló problémám, de miután beállítottam angolra és kiléptem, majd visszaléptem, akkor ki is írta,hogy éppen állítja be a nyelvet. Ez csak pár másodpercig tartott, utána viszont minden angol lett.( egyébként nekem nem iphonom van, szóval nem tudom ez mennyire segített)
2018. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Probaltam azt is, de sajnos ugyanugy magyarra forditott mindent. Vegul atallitottam a telefonom nyelvet angolra es igy automatikusan angolnak forditja... csak azt nem ertem, h magatol hogy allitodott at...
2018. dec. 15. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!