Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook oldalra ha írnak...

Facebook oldalra ha írnak üzenetet, akkor az oldal közzététele vissza lesz vonva. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyik oldalamat felfüggesztették, a közzétételét visszavonta a Facebook. Hagytam a fenébe a reklamálást, úgysem adják vissza már, 100 ember likeolta úgyis csak, és amúgy is csak kapcsolatfelvételre használom, szóval a lényeg csak az, hogy írni tudjanak. Viszont már mikor megcsináltam a Facebook oldalt, már akkor észrevettem, hogy valami nem stimmel. Elsőnek nem engedett felhasználónevet adni. Adminná tettem a rendes profilom, amelyet a hétköznapokra használok, azzal engedte, érdekes... Majd azt inkább kiszedtem, mivel azt erre a célra nem szeretném használni. A másik profilom és barátnőm profilja mindig az admin (régi oldalnál is így volt). Aztán észrevettem, hogy amikor valaki üzenetet ír, automatikusan elrejti az oldalt, szóval a közzététele vissza lesz vonva. Ez mitől lehet? A rossz oldalnál már a barátnőmet direkt kivettem az adminok közül, az oldalt nem engedi valamiért törölni. Most megpróbáltam azt, hogy az új oldalnál csak a barátnőm az admin, de a hiba megmaradt. Most a Facebookkal van valami, vagy nálam rossz csak? Nincs időm megint újat csinálni, már így is ciki, most meg 2 nap alatt kettőt csinálni, az azért... Ráadásul a weboldalon is át kellene írni megint mindent, ahol jelen van az oldal linkje, szóval sok munka. Valakinek valami ötlete van? Szörnyű, hogy egy ekkora oldalnak (Facebook), nincs magyar supportja...

#oldal #hiba #Facebook #üzenet #közzététele
2018. dec. 13. 15:14
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy nem mindig van ez így, 99%-ban akkor csinálja, amikor új ember ír, viszont néha csinálja akkor is, ha olyan ír, aki már írt, de az pl. nem azonnal, hanem később.
2018. dec. 13. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!