Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most van raktáron az adott...

Most van raktáron az adott termékből?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy Noteszgépet az eMAG.hu oldalán, amelynél az áll, hogy "Raktáron", valamint az áll még ott, hogy a BestMarkt forgalmazza, viszont a BestMarkt.hu oldalán az adott terméknél az áll, hogy nincs raktáron. Az eMAG oldalán megrendeltem az adott terméket, kaptam egy olyan értesítőt az eMAG-tól, amelyben az áll, hogy a termék Postázásáról majd a BestMarkt értesít.. Ez rendben is van, viszont én nem szeretnék postára várni, mert ha nincs raktáron, akkor rendelnék máshonnan. Ha a BestMarkt forgalmazza, akkor egy külön raktárban még elérhető az adott termék? Vagy csak azért írja ki az eMAG oldala, hogy "Raktáron", mert még nem írták át? Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 13. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy a két webáruház raktárkészlete nincs összehangolva, ezért az emag úgy tudja, hogy még van, de igazából nincs is. Az is lehet, hogy van, csak a saját raktárukat nem frissítették.


Látatlanban ezt nem fogod tudni megválaszolni, egy biztos megoldás van, ha a BestMarkttal felveszed a kapcsolatot és érdeklődsz náluk!


Sok sikert!

2018. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!