Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom megnyitni...

Miért nem tudom megnyitni Firefoxon keresztül a youtube oldalon a beállításokat (fogaskereket ahol a videó minőségét is lehet állítani)?

Figyelt kérdés

Minden más reagál és ha átváltok chromera ott működik a beállítások is, de Firefoxon ki sem írja hogy "beállítások" ha rajta tartom az egeret. Mintha nem is létezne csak valami textúrahiba lenne.

Ez mitől van?



2018. dec. 13. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a Firefox-ban esetleg használsz valamiféle tartalomblokkoló bővítményt (ez javarészt hirdetésblokkoló), az okozhat hasonló hibás működést az oldalban. Ha nem, akkor ideiglenesen lődd ki a Firefox Tartalomblokkolás funkcióját, mert lehet az a ludas. Más ötletem nincs, nálam ez a két hibaforrás szokott lenni.
2018. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam az alblokkot és ugyan most már kiírja hogy "beállítások" ha rajta tartom az egeret, de még mindig nem reagál.


De ez csak az utóbbi egy vagy 2 hétben vettem észre pedig nem változtattam a Firefoxon semmit azt hittem magától megoldódik mert csak valami bug.


Viszont most hogy belegondolok kb. egy időben romlott el az éves CCleaner "tisztító" futtatásával. Ennek lehet valami köze hozzá?

2018. dec. 14. 00:07
 3/3 A kérdező kommentje:
a rendszertisztítót havi rendszerességgel használom de a sima tisztítót most először használtam mert valami ilyesmitől féltem hogy ha használom valami elrontódik.
2018. dec. 14. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!