Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudja a Google egy...

Honnan tudja a Google egy olyan emberről, akivel tulajdonképpen nincs semmi kapcsolatom - kiváltképp Google terméken keresztül - hogy milyen rokoni kapcsolatban állunk?

Figyelt kérdés

A Gmail küldött egy üzentet, hogy egy - rokoni kapcsolattal is - megnevezett embernek születésnapja van.

Tette ezt úgy, hogy még az életben nem váltottunk emailt egymással, sőt meg sincsen az email címe. Telefonon sem beszéltünk már vagy legalább 10-15 éve.

Az egyetlen kapcsolat vele, hogy Facebook-on ismerősök vagyunk, és néhanapján egy like, vagy megosztás történik.


Ez már nem az első eset.

Már nem emlékszem a pontos körülményekre, de akkor is kaptam egy levelet, ahol egy idősebb, a Gmailhez frissen csatlakozott rokon volt a téma, úgy hogy sem a Facebookon, sem Gmail-en nem volt semmilyen kapcsolatom vele.


Értem én, hogy a Google (és a Facebook) mindent tud, de azért kíváncsi lennék, hogy amit nem kéne azt mégis honnan?



2018. dec. 18. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nála be vagy jelölve, mint családtag. A születésnapjukat meg megint sokan megadják...
2018. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!