Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 2018-as YouTube Rewind hogy...

A 2018-as YouTube Rewind hogy hogy ennyire rossz fogadtatásban részesült?

Figyelt kérdés

Nekem nem sokat mondanak a benne lévő szereplők (Max Ninja,de az Ő nevét is csak hírekből ismerem),megnéztem egyszer,semleges volt.

Viszont nem értem a 13 millió dislike-ot. 2018 nem Fortnite-ról,K-Pop-ról,meg ilyesmikről szólt? Tehát akkor jól összefoglalja az évet,nem?



2018. dec. 22. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Utálni valamit is ugyanolyan trend, rengeteg dislike csak abból jött össze hogy felkapott lett az, hogy mennyire nem szeretik, és vakon nyomják rá a dislike-ot is, mert ez egy közösségi élmény.


A másik része az, hogy a Fortnite meg K-pop is szubkultúr témák, a teljes közösségre levetítve kevesebben szeretik mint utálják, és az is főleg a sosem szeretett 8-14 éves korosztály terméke. Lassan ők alakítják a trendeket, és sok videós is feléjük nyit egyre inkább, és megy le a színvonal a gyerekek agyi szintjére, mert ők fogják a jövő nézettségét hozni, és már most lemennek kutyába értük a videósok, csak hogy meglegyen a nézettség és pénz. Itt viszont lehetősége van a többségnek is leszavazni ezt a kisebbséget.

2018. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a K-Pop egy rakás sz***rral egyenlő....

A Fortnite al nincs bajom, bár nem játszom vele

2018. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!